Zasilacze UPS ABC

APC (skrót od American Power Conversion) to pochodząca zza oceanu firma produkcyjna, zajmująca się wytwarzaniem urządzeń w obrębie zasilania awaryjnego, jak również zabezpieczeń przed powstającymi niekiedy przepięciami. Ochrona prawidłowego przepływu mocy elektrycznej oraz zarządzanie energią, to jedne z najważniejszych celów, jakie stawia sobie spółka, tworząc oferowane klientom z całego świata produkty. Firma zaistniała w roku 1981 w Stanach Zjednoczonych, a należy teraz do grupy Schneider Electric. Wszystkie zasilacze UPS APC cechuje wysoka jakość, a także niezawodność.

Zasilacze UPS APC

Zasilacze UPS APC to sprzęt, który zapewnia użytkownikom najwyższy stopień ochrony przed nagłym wzrostem napięcia, automatycznie je regulując. Zasilacze UPS APC nowej generacji posiadają szereg zaawansowanych funkcji, między innymi dają możliwość zdalnego zarządzania, są wyposażone w wyświetlacz LCD, który informuje o parametrach pracy. Mają także slot typu SmartSlot. Ponadto dają użytkownikowi sygnał o tym, że napięcie wzrosło, za pomocą alarmu. Alarm taki pojawia się zarówno wtedy, gdy urządzenie pracuje na baterii, jak i kiedy ma miejsce niski stan akumulatora i zachodzi konieczność jego naładowania. Kolejny alarm  pojawia się w przypadku nieoczekiwanego przeciążenia. Dodatkowym atutem takich zasilaczy jest również kompensacja temperatury napięcia. Nowoczesny design urządzeń nowej generacji sprawia, że świetnie wkomponowuje się w wystroju pomieszczenia, nie dominując w otoczeniu reszty sprzętu w biurze. Są to zasilacze idealne zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla największych centrów danych.

APC Smart-UPS Ultra działa też dzięki platformie EcoStruxure Ready, która daje możliwość bieżacego monitorowanie rozwiązań w chmurze, zapewnia oparte na danych zalecenia, aby następowała optymalizacja wydajności

Lekkie i małe zasilacze APC Smart-UPS Ultra

APC Smart-UPS Ultra to zasilacze o mocy zaledwie 3 lub 5kW. To sprzęt, który daje dostawcom rozwiązań IT możliwość pokonania dużej liczby wyzwań jakie mają miejsce przy wdrażaniu infrastruktury IT, zarówno na obrzeżach sieci, jak i w obliczeniowych środowiskach rozproszonych.

APC Smart-UPS Ultra to zasilacze jednofazowe, który oferuje elastyczność instalacji w każdym środowisku, a ponadto zapewnia optymalizację całkowitego kosztu posiadania. Usuwając ograniczenia dotyczące potrzeb przedsiębiorstw w zakresie ochrony zasilania, pierwszy model z rodziny APC Smart-UPS Ultra ponownie definiuje tenże jednofazowy zasilacz UPS, czyniąc go nie tylko bardziej wydajnym, ale też lżejszym od powstałych wcześniej modeli. 

APC Smart-UPS Ultra działa też dzięki platformie EcoStruxure Ready, która daje możliwość bieżacego monitorowanie rozwiązań w chmurze, zapewnia oparte na danych zalecenia, aby następowała optymalizacja wydajności

Zastosowanie w nim akumulatorów litowo-jonowych oraz nowej generacji technologii półprzewodnikowej sprawiło, że zasilacze APC UPS jeszcze lepiej niż przedtem zapewniły infrastrukturze IT efektywną ochronę zasilania. Zapewniają one ciągłe zasilanie w przypadku awarii prądu, co prowadzi do ochrony przed utratą danych, ale przede wszystkim przed trwałym uszkodzeniem znajdującego się w firmie sprzętu elektronicznego. APC Smart-UPS, to większa ilość mocy, ale na mniejszej przestrzeni. W rozproszonych środowiskach Edge Computing, jedną z najważniejszych kwestii zdaje się być najbardziej efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, aby systemy informatyczne były zoptymalizowane, a koszty zredukowane. Kolejny atut zasilaczy APC UPS stanowi fakt, iż urządzenie te mają do 2,5 razy większą gęstość mocy, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku modelami. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu technologii, która sprawia że zasilacze te są o połowę mniejsze od innych urządzeń UPS i ważą mniej. Poza tym na uwagę zasługują elastyczne opcje montażu. Do wyboru użytkownicy mają tutaj usytuowanie sprzętu w stojaku lub też jako instalację na ścianie/suficie. 

APC Smart-UPS Ultra działa też dzięki platformie EcoStruxure Ready, która daje możliwość bieżacego monitorowanie rozwiązań w chmurze, zapewnia oparte na danych zalecenia, aby następowała optymalizacja wydajności. Zapewnia także widoczność wielu urządzeń UPS z dowolnego miejsca. Łączność poprzez wbudowany port sieciowy i portal internetowy APC Smart-UPS z obsługą EcoStruxure zapewniają dobry stan zasilacza UPS, który jest możliwy dzięki stałemu wglądowi w zautomatyzowane i konfigurowalne alerty.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.