Ultralekkie i wydajne laptopy ASUS Chromebook Flip C436

Lekkie i kompaktowe itnes.pl – laptopy ASUS Chromebook Flip C436 wyróżniają się precyzyjnie wykończoną obudową wykonaną w całości ze stopu magnezu. Wszechstronny sprzęt doskonale nadaje się nie tylko do pracy, ale również do rozrywki.

Stylowy i ergonomiczny sprzęt

Laptopy ASUS Chromebook Flip C436 wyróżniają się oryginalnym designem. Korpus i pokrywa w charakterystyczny sposób łączy się w krawędzi o kształcie litery „V”. Takie rozwiązanie ułatwia nie tylko otwieranie laptopa, ale również można liczyć na komfortową pracę nawet przez wiele godzin. Obudowa wykonana jest w całości z metalu, dlatego też nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będzie swoje podstawowe zadania.

Nowoczesny ekran NanoEdge

Laptopy ASUS Chromebook Flip C436 wyróżniają się oryginalnym designem

Komputer przenośny ASUS Chromebook Flip C436 posiada nowoczesne ramki NanoEdge z czterech stron. Nowoczesny wyświetlacz robi naprawdę duże wrażenie. Ultrasmukłe uprawki po bokach mierzą jedynie 4,9 mm grubości. Jest to doskonały wybór dla osób, które poszukują alternatywy dla bezramkowych ekranów. Na szczególną uwagę zasługuje również bardzo ostry i wyrazisty obraz. Dzięki wysokiej rozdzielczości sprzęt doskonale nadaje się do kreatywnej twórczości. 14-calowy ekran FHD korzysta z zaawansowanej technologii szerokokątnej.

Wydajny procesor

Oryginalny laptop ASUS Chromebook Flip C436 wyposażony jest w wydajny procesor Intel Core i7 11-tej generacji, dzięki czemu poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi zadaniami (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/core/i7.html). Komputer może pracować nawet 12 godzin na jednym ładowaniu, dlatego też jest to doskonały wybór dla osób, które pracują głównie w podróży.

Czym wyróżnia się model ASUS Chromebook Flip C436?

Laptop ASUS Chromebook Flip C436 posiada pełnowymiarową klawiaturę podświetlaną, dzięki której bez problemu można pracować nawet przy zgaszonym świetle. Skok klawiszy na poziomie 1,2 mm ułatwia szybkie i precyzyjne pisanie. Z klawiaturą zintegrowany jest czytnik linii papilarnych, dlatego też nie ma potrzeby wprowadzania hasła przy logowaniu. Warto wspomnieć również o inteligentnie zaprojektowanym touchpadzie, który doskonale radzi sobie z obsługiwaniem wielodotyku. Nowoczesne laptopy ASUS Chromebook Flip C436 wyróżniają się także wysokiej jakości głośnikami wielokierunkowymi. Cztery głośniki znacząco ułatwiają prowadzenie video konferencji. Opisywane laptopy dostępne są w cenie ok. 4400 zł, dzięki czemu praktycznie każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Laptopy wybierane są nie tylko przez copywriterów, programistów i grafików komputerowych, ale również przez zwykłych pracowników biurowych.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.