Najlepsze komputery all in one

Granica między laptopami a tabletami jest zatarta – przygotowaliśmy trzy najlepsze hybrydowe modele na rynku. Laptopy dwa w jednym nigdy nie były lepsze niż dzisiaj. Nie ma nic nowego w systemach, które łączą elementy zarówno laptopów, jak i tabletów, ale w ubiegłym roku te ultralekkie urządzenia osiągnęły nowe wyżyny pod względem wzornictwa i wydajności.

Microsoft stara się spopularyzować wymienną klawiaturę za pomocą serii tabletów Surface, a Dell wypróbował coś wyjątkowego i dziwacznego z obrotowym ekranem XPS Duo. Okazuje się jednak, że optymalna forma urządzeń dwa w jednym to pojedyncza, konwertowalna konstrukcja, w której klawiatura znajduje się w jednej linii z tyłem ekranu.

To właśnie odróżnia urządzenia „dwa w jednym” od podobnych komputerów Ultrabook, które mają tę samą lekką konstrukcję, ale brakuje im jakiegokolwiek sterowania dotykowego i schludnego „trybu tabletu”.

Granica między laptopami a tabletami jest zatarta – przygotowaliśmy trzy najlepsze hybrydowe modele na rynku

Chcemy tego wszystkiego

Dlaczego komputery all-in-one (https://itnes.pl/komputery-aio/) są tak atrakcyjne? Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać: chcemy jednocześnie wszystkich fajnych technologii, a urządzenia hybrydowe to spełniają.

Udoskonalenia procesorów, moc grafiki i inteligentne przechowywanie danych na małą skalę oznaczają, że te półtablety są teraz wydajniejsze niż kiedykolwiek. Potrafią rozwiązywać coraz bardziej wymagające zadania i trafiają do szerokiego grona użytkowników – od kreatywnych po ludzi biznesu.

Tutaj przyjrzymy się trzem najlepszym maszynom dwa w jednym na rynku i pomożemy Ci znaleźć wymarzoną maszynę. Są to maszyny, które naprawdę czegoś chcą, więc ujawniają również to, co dziś może zaoferować laptop klasy.

HP Spectre x360 13,3


Być może najbardziej atrakcyjną wizualnie z naszych trzech maszyn jest najnowsza wersja Spectre x360, w której znajduje się procesor Intel Core i7 10. generacji. Jest to zgrabny i pięknie zaprojektowany laptop, który zawiera doskonały sprzęt wewnętrzny, dobre funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego i ładny ekran.

Dell XPS 13

XPS to archetypowy laptop „dwa w jednym”, który sprawdza się zarówno jako laptop, jak i tablet dzięki doskonałemu ekranowi dotykowemu i elastycznej konstrukcji. Jest wycięty z jednego kawałka aluminium o niezwykle solidnej konstrukcji. Nasz model testowy zawiera ten sam zaktualizowany procesor, co HP Spectre x360.

HP ZBooka X2

Dobra odległość od konwencjonalnej. HP ZBook X2 to potęga prezentowana przez HP jako „najpotężniejszy, zdemontowany komputer na świecie”. W przeciwieństwie do Microsoft Surface, klawiatura działa przez Blue-tooth i może być nadal aktywna, gdy jest oddzielona od ekranu 4K. Czy poradzi sobie z tymi konwencjonalnymi maszynami „dwa w jednym”?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.