Laptopy Lenovo ThinkBook – obowiązkowy sprzęt każdego biznesmana

Laptop to podstawowe narzędzie pracy niemal każdej osoby, która prowadzi własną firmę. Z tego względu wybór odpowiedniego sprzętu jest tak ważny. Laptopy Lenovo ThinkBook doskonale sprawdzą się do zadań związanych z obsługą firmy. Ich wybór to nie tylko gwarancja szybkości i płynności działania, ale również obietnica eleganckiego biznesowego designu, który odporny jest na wiele rodzajów uszkodzeń.

Jakie cechy laptopów Lenovo ThinkBook sprawiają, że doskonale sprawdzają się one w pracy biurowej?

Poza zaawansowanymi parametrami technicznymi laptopy Lenovo ThinkBook cechuje złożony system zabezpieczeń, dzięki któremu użytkownicy tej serii mają pewność, że ich dane są w pełni chronione i bezpieczne

Jedną z głównych cech serii laptopów Lenovo ThinkBook jest ich mobilność. Grubość sprzętu nie przekracza 20 mm, a jego waga to niecałe 2 kg. Dzięki temu łatwo można przenosić go w walizce lub plecaku. Laptopy wykonane są z wysokiej klasy materiałów, m.in. z anodowanego aluminium, co sprawia, że design cieszy oko nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wyposażeniu laptopów w procesory najnowszej generacji marki Intel dostosowane są one do wymagających zadań i wykonywania wielu działań jednocześnie. Warto podkreślić, że środowisko biznesowe poza wydajnością wymaga również szybkości działania. Laptopy Lenovo ThinkBook wyposażone są w czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania, dzięki któremu włączenie i zalogowanie się do jednostki zajmuje jedynie kilka sekund. Możliwość wyboru modeli o 32 GB pamięci RAM oraz rozbudowanym dysku SSD sprawia, że laptop biznesowy Lenovo ThinkBook może zastąpić firmowy komputer stacjonarny i zostać główną, ale mobilną stacją roboczą. Wytrzymała bateria sprawia, że niektóre notebooki z tej serii działają nawet do 12 godzin bez ładowania.

Jakie zabezpieczenia posiadają laptopy Lenovo ThinkBook?

Jedną z głównych cech serii laptopów Lenovo ThinkBook jest ich mobilność

Poza zaawansowanymi parametrami technicznymi laptopy Lenovo ThinkBook cechuje złożony system zabezpieczeń, dzięki któremu użytkownicy tej serii mają pewność, że ich dane są w pełni chronione i bezpieczne. Warto podkreślić, że wyposażone są one w osłonę ThinkShutter, która umożliwia wyłączenie kamery internetowej kiedy nie jest ona używana. Wyżej wspomniany inteligentny przycisk zasilania z czytnikiem linii papilarnych również chroni system przed dostępem osób trzecich. Ponadto, laptopy Lenovo ThinkBook wyposażone są w Active Protection System oraz TPM 2.0. Aby mieć pewność, że dane nie zostaną utracone na skutek awarii jednostki, każdy sprzęt poddawany jest testom odporności na kurz, rozlanie oraz wstrząsy. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się płynną pracą laptopa przez długi czas.

Biznesowe laptopy Lenovo ThinkBook to doskonała propozycja dla osób poszukujących szybko działających laptopów do pracy związanej z prowadzeniem własnej firmy. Nowoczesne podzespoły, procesory nowej generacji, a także wytrzymała bateria w połączeniu z eleganckim designem i lekkością sprawiają, że sprzęt Lenovo należy do najchętniej kupowanych marek w Polsce i na świecie.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.