Komputery 2 w 1

Najlepsze komputery AiO mogą szybko przejść od produktywności do rozrywki. Są to niezwykle wszechstronne hybrydy, które obie dają strony z tradycyjnych laptopów, ale z funkcjami, które znajdziesz w tabletach. W ten sposób możesz używać tego samego urządzenia przez cały dzień, przechodząc od produktywności i kreatywnej pracy po relaks. Nie musisz zmieniać ani wydawać więcej pieniędzy.

Dzięki zastosowaniu wszechstronnej konstrukcji 2 w 1, która zapewnia użytkownikom wiele form lub trybów użytkowania na jednym urządzeniu, często w połączeniu z funkcjami ekranu dotykowego, najlepsze laptopy 2 w 1 pozwalają zaoszczędzić pieniądze, czas, a nawet energię. I są dobrodziejstwem zarówno dla profesjonalnych, jak i zwykłych użytkowników, zwłaszcza że często są wyposażone w najlepsze procesory, najlepsze karty graficzne i szybką pamięć RAM.

Dzięki temu możesz szybko i łatwo przejść od wykonywania zadań roboczych jak na tradycyjnym laptopie do robienia notatek lub planowania tygodnia jak na tablecie, a stamtąd do oglądania HBO lub Netflix – elastyczność, którą znajdziesz tylko w najlepszych 2 w – 1 laptopy poniżej. Laptopy HP, Lenovo i Dell znajdują się na szczycie listy, ale są też modele z najlepszych laptopów z systemem Windows i najlepsze laptopy Chromebook. Masz z czego wybierać.

HP Elite Dragonfly

Elite Dragonfly znajduje się na szczycie naszej listy dzięki przenośnemu wyglądowi zewnętrznemu i mocnemu wnętrzu. Jest to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych laptopów do pracy, jahttps://itnes.pl/komputery-aio/kie testowaliśmy do tej pory, a do tego jest lekki, smukły i wytrzymuje bardzo długo na jednym ładowaniu. Oto dobre głośniki, ładna klawiatura i opcjonalny ekran 550 nitów 4k. Ta hybrydowa maszyna zasługuje na pięć wielkich gwiazdek – a poza tym nie jest to coś, co rozdajemy na prawo i lewo. Oprócz doskonałej żywotności baterii, dzięki której możesz działać przez cały dzień, jest też wbudowane połączenie LTE, dzięki czemu możesz włożyć kartę SIM i być online w dowolnym miejscu bez polegania na wolnych hotspotach Wi-Fi.

HP Spectre x360 (2021)

HP Spectre x360 (2021) to najnowszy flagowy model w linii i kontynuuje tradycję łączenia elegancji i wysokiej jakości wzornictwa z najnowszymi specyfikacjami. Tutaj znajdziesz laptopa „dwa w jednym”, który jest w równym stopniu treścią, co stylem. Ten piękny laptop z systemem Windows jest wyposażony w nowy procesor Intel 11. generacji i baterię wystarczającą na cały dzień pracy w biurze. Jednak ma również cenę, która pasuje do jego wnętrzności, a dla niektórych funkcja „dwa w jednym” może być nieco niezgrabna w trybie tabletu, nie wspominając o tym, że czasami może być głośna, ale w sumie wszystko to jest niesamowitym laptopem o doskonałej wydajności.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.