Jakie są cechy dysków HDD WD Red Pro

Dyski HDD WD Red Pro zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie sieciowych pamięci masowych z 24 wnękami. Dysk WD Red™ Pro, zbudowany z myślą o obsłudze ogromnych ilości danych przez całą dobę, doskonale nadaje się do archiwizacji i udostępniania danych, a także do rozbudowy macierzy RAID w celu obsługi wielu systemów operacyjnych, takich jak ZFS i inne systemy plików (więcej tutaj). Stosując te niezawodne dyski w sieciowym urządzeniu pamięci masowej, zwiększasz wydajność swojej firmy, ponieważ pracownicy mogą szybko udostępniać pliki i archiwizować foldery.

Unikalna technologia NASware 3.0

Unikalna, zaawansowana technologia NASware 3.0 na poziomie firmware’u umożliwia bezproblemową integrację, solidną ochronę danych i optymalną wydajność wymaganą w środowiskach sieciowej pamięci masowej o dużym obciążeniu. Najnowocześniejsza technologia NASware 3.0, oparta na dyskach twardych WD Red Pro, zwiększa wydajność systemu dzięki lepszej kompatybilności, niezawodności, integracji i możliwości rozbudowy.

Optymalna kompatybilność z sieciowymi urządzeniami pamięci masowej

Dzięki dyskom twardym WD Red Pro nie musisz już zgadywać, jaki rodzaj pamięci masowej wybrać. Nasze unikalne algorytmy, zaprojektowane z myślą o sieciowych pamięciach masowych, pomagają zapewnić optymalną równowagę między wydajnością i niezawodnością sieciowych urządzeń pamięci masowej i macierzy RAID. Innymi słowy, WD Red™ Pro to jeden dysk, który jest kompatybilny z maksymalną liczbą sieciowych urządzeń magazynujących. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Dyski twarde WD Red Pro zostały przetestowane pod kątem zgodności z szeroką gamą technologii i urządzeń NAS naszych partnerów.

Doskonała ochrona sieciowej pamięci masowej

Dyski twarde WD Red Pro są wyposażone w wieloosiowy czujnik ruchu, który wykrywa subtelne wstrząsy i dynamiczną kontrolę wysokości głowicy, która automatycznie kompensuje ten ruch, aby chronić Twoje dane. Połączenie tych technologii zapewnia dodatkową ochronę dysków twardych w dużych 24-wnękowych sieciowych urządzeniach pamięci masowej i zwiększa ich niezawodność.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.